1 лютого 2018 року на базі Рожнятівського районного будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап конкурсу з образотворчого мистецтва сере учнів закладів загальної середньої освіти  та вихованців закладів позашкільної освіти Рожнятівського району.

У конкурсі взяли участь 36 учнів із 20 закладів загальної середньої освіти та 9 вихованців позашкільного навчального закладу району.

 

Підготовка та проведення районного етапу обласного конкурсу з образотворчого мистецтва серед учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти Рожнятівського району сприяли виявленню обдарованих учнів, підвищенню їх майстерності, художньо-естетичного рівня.

 

Конкурс виявив творчих дітей, – учнів Брошнівської ЗОШ І-ІІ ст., Брошнів-Осадського ліцею, Вербівської ЗОШ І-ІІст., Лоп’янської ЗОШ І-ІІІст., Спаської ЗОШ І-ІІІст., Петранківської ЗОШ І-ІІст., Петранківської ЗОШ І-ІІІст., Перегінської ЗОШ І-ІІІст. №1,Перегінської ЗОШ І-ІІІст. №2, Нижньострутинської ЗОШ І-ІІІ ст., Небилівської ЗОШ І-ІІІст., Рожнятівської ЗОШ І-ІІІ ст., Цінівської ЗОШ І-ІІІ ст., Липовицької ЗОШ І-ІІІ ст., Ріпненської ЗОШ І-ІІІ ст., Ясеновецької ЗОШ І-ІІ ст., Ясенської ЗОШ І-ІІІ ст. та вихованців Рожнятівського БДЮТ, – які вразили високою майстерністю виконання робіт, цікавістю композиційного вирішення на форматі,  вдалою передачею пропорцій конструктивної побудови та перспективи, чистотою виконання, передачею вдалої форми та об’єму предметів представлених у натюрморті та добре виконаною роботою в кольорі.

 

Журі конкурсу відмітили високий професійний та художній рівень, технічну майстерність, вміння передати фактуру засобами світлотіні та кольору, цікаве декоративне та композиційне вирішення завдань.

Переможцями конкурсу стали

серед учнів загальноосвітніх шкіл району

у середній віковій групі (11-14 років):

І місце у номінації «Рисунок» – Здерко Тетяна Олегівна,  учениця 7 класу Петранківської ЗОШ І-ІІ ст.(вчитель образотворчого мистецтва – Феняк Ніна Михайлівна),

І місце у номінації «Композиція»Витвицька Софія Василівна, учениця 8 класу Перегінської ЗОШ І-ІІІст. №1 (вчитель образотворчого мистецтва – Тринчук Тетяна Миколаївна),

у старшій віковій групі (15-17 років):

І місце у номінації «Рисунок» – Гулій Василина Михайлівна, учениця 9 класу Перегінської ЗОШ І-ІІІст. №1 (вчитель образотворчого мистецтва – Тринчук Тетяна Миколаївна),

І місце у номінації «Композиція» –Половко Світлана Миронівна, учениця 11 класу Лоп’янської ЗОШ І-ІІІст. (вчитель образотворчого мистецтва – Маринець Володимир Зиновійович),

та серед вихованців Рожнятівського будинку дитячої та юнацької творчості: у середній віковій групі (11-14 років):

І місце у номінації «Композиція» – Яцук Оксана Володимирівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Рожнятівського БДЮТ, учениця 8 класу Перегінської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 (керіник гуртка Візнович Юлія Василівна),

у старшій віковій групі (15-17 років)

І місце у номінації «Композиція» – Дранчук Руслана Михайлівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Рожнятівського БДЮТ, учениця 9 класу Липовицької ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник гуртка Цапів Людмила Богданівна).

Переможці районного етапу конкурсу з образотворчого мистецтва захищатимуть честь району 27 лютого 2018 року в м. Івано-Франківську. Обласний конкурс відбудеться в Івано-Франківському Інституті мистецтв Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

 

 

 

 

Районний конкурс з образотворчого мистецтва