Нещодавно у приміщенні районної центральної бібліотеки відбулось відкриття персональної виставки творчих робіт Соломії Кулієвич,  учениці 7 класу Брошнів-Осадської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованки гуртка «Фантазія» (керівник Наталія Михайлівна Гуць). Дівчинка працює у різних техніках: квілінг, витинанка, художня набивка, бісероплетіння, вітражний розпис, вишивка, робота з пластиліном, модульне орігамі. Крім цього, вона захоплюється спортивно-бальними танцями, настільним тенісом та волейболом.

 

Творчі роботи, які представила на виставці Соломія, зачарували глядачів своєю оригінальністю, витонченістю, адже кожен виріб – неординарний, виготовлений дуже акуратно і з великою любов’ю.

         Отець-декан Василь Пастух благословив присутніх та,  розпочинаючи захід, сказав, що дивлячись на твори Соломійки, розуміємо, що Господь наділив її неймовірним талантом. Директор БДЮТ  Стрижак Л.Д. відзначила професійну роботу учениці, висловила сподівання, що на неї чекає велике майбутнє, побажала, щоб своїми роботами Соломійка дарувала оточуючим  добро і світло та вручила грамоту відділу освіти РДА та сектору молоді і спорту  РДА. Завідувач сектору молоді і спорту Паламар М.В. зазначила, що для того щоб презентувати таку виставку, потрібно вкласти у ці роботи титанічну працю і  назвала дівчинку гордістю нашого району. Галина Курташ – директор дитячої бібліотеки вказала на те,  що такі зустрічі є дуже корисні, бо вони відкривають нам світ, який ми не зажди можемо оцінити.

 «Соломійка потрапила до мене на навчання у 4-му класі і одразу ж виділилася креативним мисленням. Дівчинка не зупиняється на виконанні робіт в одній техніці, а поєднує їх декілька, і від цього вироби стають ще багатшими і оригінальнішими. Вона дуже талановита, як і її мама Вікторія, а це дуже важливо, коли батьки підтримують своїх дітей у розвитку таланту.» – промовила керівник гуртка Наталія Михайлівна Гуць.

 

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ СОЛОМІЇ КУЛІЄВИЧ