22.10.2015 року  Рожнятівським  будинком дитячої та юнацької творчості спільно із відділом освіти проведено збори лідерів учнівського самоврядування району.

Основним завданням зборів було продумати назву районного об’єднання, розробити емблему, розробити та затвердити план роботи ради на 2015 – 2016 н.р. , а також, долучитись до Всеукраїнських проектів «Увага, бомбосховище!»,  «Рушник єднання», «Книга пам’яті і звитяг».

На зборах пролунала та була підтримана пропозиція долучитись до Всеукраїнської акції «Корок життя» та продовжити минулорічну акцію «Діти дітям».

В процесі зібрання було створено 7 департаментів ( департамент освіти та ерудиції, департамент преси та інформації, департамент культури і дозвілля, департамент милосердя та добра, департамент краєзнавства і туризму, департамент спорту та здорового способу життя, фінансовий департамент) і обрано голів та членів департаментів.

Цікавим творчим завдання для лідерів стало створення  Кодексу поведінки лідера, в якому зазначалось, яким повинен бути лідер та його поведінка. А завершилось засідання танцем-бансом  «Україна – єдина! Україна – це я, Україна – це ви, Україна – це ми!».

ЗІБРАННЯ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ