16 вересня 2015 року Рожнятівський будинок дитячої та юнацької творчості гостинно відкрив свої двері для всіх тих, хто прагне удосконалення, пошуку нового, хто вміє фантазувати, мріяти, веселитись, любить творити, співати і танцювати або хоче цього навчитись. На святі зібралася численна кількість дітей, батьків, гостей свята, які змогли зануритись в незабутню атмосферу творчості і таланту.

 

Розпочалось дійство благословенням о. Богдана та вітальними словами заступника голови районної ради Депутовича І.І. , директора будинку дитячої та юнацької творчості Стрижак Л.Д. та заступника директора Савчук Н.М.  Усіх захопила та надихнула на працю та навчання виставка робіт вихованців гуртків «Соломоплетіння» (Зозук Г.В.), «Вироби з бісеру» (Транжиліна О.М.), «Образотворче мистецтво» (Візнович Ю.В.), «Креативчик» (Туз Н.В.),  «Фантазія» (Гуць Н. М.), «Прикладне мистецтво» (Мигович Г.Я.), «Художня вишивка» (Зіняк Р.В.). Внесли ноту позитиву вихованці старшої та молодшої танцювальної групи (керівник Дяків У.М.), а вихованка драматичного гуртка Дранчук Анжеліка (керівник Ковальчук І.В.) звеселяла усіх своїми мелодіями. Цікавою та незабутньої для глядачів стала розповідь Михайлишин Тетяни бунчужної табору та Лютак Валерії писаря табору про цікаве проведення літнього відпочинку в дитячому оздоровчому патріотичному таборів селі Луги на базі туристичного комплексу «Карпатка» по програмі «Чорний ліс-2015».

День відкритих дверей проходить напередодні святкування Всесвітнього дня Миру, отож вихованці гуртків долучились до нещодавно оголошеної в БДЮТ акції «Подаруй голуба миру».  Прикрасили карту  України різнобарвними голубами з побажаннями миру та спокою нашій Батьківщині, Протей Лілія вихованка драматичного гуртка (Тичковська О.О.) продекламувала оптимістичний вірш «Доля України»,  а проведення спільного танцю на пісню Т.Кароль «Україна – це я, Україна – це ви, Україна – це ми!» стало завершальним та найбільш вражаючим моментом свята.

 

 

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В РОЖНЯТІВСЬКОМУ БДЮТ